+420 608 37 36 37

Proč zrovna ŠENA profi?

Základní informace pro zájemce o franšízu.

ŠENA profi je první a zatím jediný franšízový systém v Česku na péči o trávníky. Jedná se o nejlevnější způsob, jak začít podnikat pod zavedenou značkou a s maximální podporou zkušeného týmu.

Zapojení do systému ŠENA profi má řadu výhod. Být jedničkou dává franšízantům ŠENA profi obrovskou výhodu, pokud jde o práci. Jako skupina máme více práce, než můžeme zvládnout, ve skutečnosti zůstane ročně mnoho zakázek nerealizováno.

ŠENA profi spravuje firma Greenkeepeeng s.r.o., což je lifestylový podnik. Buďte svým vlastním šéfem, pracujte ve vlastní pracovní době a s možností neomezeného budování. A přitom se zálohou a jistotou zavedeného, osvědčeného systému. Jméno, kterému můžete důvěřovat již od roku 2006.

A Greenkeeping je stále rodinným podnikem. Firma je vlastněna sourozenci Tomášem Šenou a Věrkou Krejčovou, kteří ve firmě denně pracují. Každý franšízant dostane osobní e-mail a telefonní číslo Tomáše Šeny a je vyzván, aby mu kdykoli zavolal.

Ve společnosti Greenkeeping pracujeme pro Vás! Se zákazníky jednáme jako s královskou rodinou, jako Franšízanti jste našimi zákazníky a dostává se Vám té nejlepší pomoci a podpory.

Být součástí ŠENA profi přináší velké výhody:

  • silné jméno,

  • dobrá pověst,

  • osvědčený systém,

  • trvalá podpora,

  • školení,

  • možnosti růstu,

  • skvělá síť pro pomoc

  • a mnoho dalšího.


 Šest důvodů, proč se rozhodnout pro ŠENA profi

Zdravý životní styl v přírodě

Život v přírodě je českou tradicí, od sedláků až po vyrůstání na předměstském dvorku. Pro mnoho Čechů proto není nic lepšího než práce zahrnující práci na čerstvém vzduchu. Vůně posečené trávy a převrácené hlíny, uspokojení z proměny džungle na anglický trávník, hrdost na dobře odvedenou práci.

Každý den je jiný, protože naši franšízanti se učí a uplatňují nové dovednosti: prořezávání, topdressing, hnojení, aerifikace, a cítí, jak jim roste síla a kondice, když se zbavují přebytečných kilogramů.

Mnoho lidí by raději trávilo dny v klimatizované kanceláři. ŠENA profi je pro ty, kteří nechtějí.

Nezávislost

Být venku znamená také nezávislost, pracovat tak dlouho, jak chcete. Dny mohou být dlouhé a náročné, zejména když tráva rychle roste. Může to ale také znamenat, že si vezmete odpoledne volno, abyste mohli navštívit synův fotbalový zápas nebo si dokonce zahrát golf, vzít si dovolenou, když se to hodí Vám, a ne šéfovi. Tento druh svobody vyžaduje sebekázeň a smysl pro odpovědnost.

Hledáme lidi, kteří jsou motivovaní sami k sobě, berou odpovědnost za své chyby a chtějí být za své úsilí odměněni.

Na začátku je intenzivní týdenní školení, které zahrnuje nejen praktické předměty, jako je péče o trávník, ale také kurzy tvorby nabídek, up-sellingu, vedení účetnictví, organizaci práce a času, bezpečnosti a ochraně zdraví a zákaznickém servisu.

Dostatek práce

Je známo, že většina podniků zkrachuje v prvním roce, zejména v oblasti služeb. Jedním z důvodů proč se daří nám je, že umíme hledat práci a získávat klienty. Ve skutečnosti během každého roku máme více poptávek, než kolik zvládneme obsloužit. Naši franšízanti začínají i bez klientů, ale díky marketingovému systému se jejich kapacita daří rychle plnit. V reálu již druhým rokem je práce více, než franšízant zvládne obsloužit.

Zákaznický servis

Uznáváme, že úspěch je rozhodnutí, které každý člověk dělá sám za sebe. Franšízant neuspěje, nebo může být dokonce vypovězen, pokud nedokáže zákazníkům nabídnout vynikající služby. Jedním z důvodů našeho úspěchu je, že více než 80 % našich zákazníků přichází spíše na základě naší pověsti a doporučení, než na základě reklamy jako takové.

Provádíme pečlivý výběr a každý franšízant musí splňovat naše náročné standardy. To znamená, že pro lidi s vysokými nároky je to místo, kde se mohou obklopit dalšími lidmi, kteří vodí svět a práci podobně.

Průběžná podpora

Ve společnosti ŠENA profi jsou pro nás franšízanti na prvním místě, a to je víc než jen slogan. Franšízanti mají nárok na pravidelné schůzky, rychlou odezvu na své telefonáty a pravidelné proaktivní telefonáty, které jim poskytují koučink a rady. Každý rok provádíme průzkum mezi franšízanty, abychom zkontrolovali, zda je jim poskytován řádný servis, a franšízanty s problémy vyzýváme, aby se obrátili přímo na našeho zakladatele Tomáše Šenu. Ten pravidelně poskytuje své osobní telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Podpora přichází také od kolegů Franšízantů, kteří jsou obvykle štědří v pomoci a radách. Naši lidé jsou také povzbuzováni k účasti na setkáních a navazování kontaktů s ostatními Franšízanty. Někteří Franšízanti tímto způsobem získávají další práci.

Budujte svou budoucnost

Jedním z jedinečných rysů služby ŠENA profi je, že franšíza může růst do libovolné velikosti. ŠENA profi je podnik, který svou hodnotu navyšuje s každým dobře obslouženým klientem. A je jen na franšízantovi, zda se bude rozrůstat, nebo si bude držet omezený stav klientů, nebo za čas celou franšízu prodá. My tomu říkáme SVOBODA.

připojte se k ŠENA PROFI

Kontaktujte nás

Jméno E-mail Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat